Bank vs Your Financials

Bank vs Your financialsEcht onafhankelijk advies

Particulieren en ondernemers kunnen bij de banken ‘gratis’ financieel advies krijgen. Een adviseur van de bank wordt echter afgerekend op de verkoop van eigen bankproducten, waardoor deze de neiging zal hebben om u zoveel mogelijk producten “uit eigen stal” te verkopen. Dit is ook logisch; hier ligt tenslotte hun verdienmodel.

 

Uw belang is ons belang

Bij ons betaalt u zelf voor onafhankelijk financieel advies, maar u bent er dan wel van verzekerd dat dit advies ook echt onafhankelijk en objectief is en naadloos aansluit op uw situatie. Dit zegt overigens niets over de vakbekwaamheid van een bankadviseur. Ook een adviseur van een bank zal aan de minimale wettelijke eisen moeten voldoen. De financieel planners van Your Financials zijn echter allen opgeleid tot gecertificeerd financieel planner of Master in Financiële Planning. Deze opleidingen gaan veel verder dan de minimale wettelijk vereiste opleidingen.

 

Ook voor een Second Opinion

Regelmatig worden wij ingeschakeld om een second opinion te geven over een hypotheekofferte. Daarnaast kunnen wij u begeleiden in uw communicatie met uw bank. Normaal hebben zij immers een kennisvoorsprong op u en zijn in het voordeel. Maar wij hebben die kennis ook en staan aan uw kant!

 

Wilt u weten wat Your Financials voor u kan betekenen?

Bank vs Your Financials